بنچمارک گیکبنچ منتسب به گلکسی J8 پلاس منتشر شد – دیجیاتو – رایا فایل

بنچمارکی که اخیراً از موبایل سامسونگ با شماره مدل «SM-J805G» منتشر شده، خبر از تعبیه چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ می دهد؛ موبایلی که گمان می رود نسخه ۲۰۱۸ گلکسی J8 پلاس باشد

هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ قصد دارد نمایشگرهای کشیده و کم حاشیه موسوم به بی نهایت خود را به سری ارزان قیمت تر J نیز بیاورد یا خیر. در صورت استفاده از این نمایشگرها انتظار می رود به منظور کاهش هزینه ها، سامسونگ از بدنه ای آلومینیومی به جای شیشه استفاده شده در سری گلکسی اس و نیز گلکسی A بهره ببرد.

موبایل یاد شده در تست بنچمارک چند هسته ای گیکبنچ امتیاز ۳۷۰۸ را به دست آورده در حالی که در آزمایش تک هسته ای امتیاز ۷۴۹ حاصل شده. این امتیاز به لطف چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ به دست آمده که از هشت هسته پردازشی بهره می برد. چیپست مذکور با ۴ گیگابایت رم همراه شده است.

سامسونگ برای موبایل مورد بحث اندروید ۸٫۰ را در نظر گرفته و به این ترتیب موبایل مورد بحث احتمالاً از پروژه Treble نیز پشتیبانی می کند؛ پروژه ای که بر اساس آن تغییرات عمده ای در معماری فریم ورک سیستم عامل ایجاد شده و هدف از آن ارائه سریعتر بروزرسانی ها به تولیدکنندگان است تا در نهایت کاربران سریعتر آپدیت های اندروید را روی گجت خود دریافت کنند.

بنچمارکی که اخیراً از موبایل سامسونگ با شماره مدل «SM-J805G» منتشر شده، خبر از تعبیه چیپست اسنپدراگون ۶۲۵ می دهد؛ موبایلی که گمان می رود نسخه ۲۰۱۸ گلکسی J8 پلاس باشد.

پیش از این سامسونگ سیاست نام گذاری خود برای سری گلکسی A را تغییر داده بود و این موبایل ها را با نام گلگسی A8 و گلکسی A8 پلاس (بررسی دیجیاتو) معرفی کرده بود. به نظر می رسد این بار سبک جدید نام گذاری کمپانی کره ای در سری J نیز اعمال خواهد شد.

یادآوری می کنیم که پیش از این بنچمارکی از گلکسی J8 نیز منتشر شده بود که اشاره به امتیاز های ۷۲۸ و ۳۶۸۳ در تست های تک هسته ای و چند هسته ای داشت، البته مدل یاد شده از چیپست اگزینوس ۷۸۷۰ بهره می بُرد و دارای ۸ هسته پردازشی با فرکانس ۱٫۶ گیگاهرتز بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *