حمل مشعل المپیک توسط توماس باخ + سرانجام تاریخ انتشار بازی ومپایر به صورت رسمی مشخص شد [تماشا کنید] – رایا فایل

خبرگزاری فارس: افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ امروز در پیونگ‌چانگ برگزار می‌شود. ساعاتی قبل از شروع این بازی‌ها مشعل المپیک توسط توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک حمل شد
توماس باخ در این باره گفت: من پیش از این ۷ بار مشعل المپیک را حمل کرده‌ام اما هر بار این احساس را دارم که برای نخستین بار مشعل را حمل می‌کنم. این احساس بسیار خوبی است چرا که مشعل سمبل صلح و دوستی است.

این مشعل ۲۴ اکتبر در یونان روشن شد و بعد از سفر به شهرهای مختلف کره جنوبی امروز در پیونگ‌چانگ روشن خواهد شد.

حمل مشعل المپیک توسط توماس باخ 

خبرگزاری فارس: افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ امروز در پیونگ‌چانگ برگزار می‌شود. ساعاتی قبل از شروع این بازی‌ها مشعل المپیک توسط توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک حمل شد.
——————-

سرانجام تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی های نقش آفرینی چندماه اخیر یعنی «ومپایر» مشخص شد

استودیو Dontnod اعلام کرده است که دلایل تاخیر در عرضه این بازی که کار روی آن از سال ۲۰۱۵ آغاز شده است به مسائل فنی برمی گردد و تاخیرهای برای این رخ داده اند که سازندگان بازی زمان بیشتری برای بالانس و بدون اشکال کردن بازی داشته باشند.

در نهایت، ومپایر در تاریخ ۱۵ خرداد سال آینده برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

در ابتدا قرار بود تا در این بازی در ماه نوامبر سال گذشته عرضه شود اما این بازی با تاخیری چندماهه، برای عرضه در بهار سال ۲۰۱۸ آماده می شود.

بر همین اساس، تریلری از بخش داستانی، گیم پلی بازی که در آن تاریخ انتشار این عنوان نیز مشخص می شود نیز از سمت سازندگان ومپایر منتشر شده است.

سرانجام تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی های نقش آفرینی چندماه اخیر یعنی «ومپایر» مشخص شد. استودیو Dontnod Entertainment سرانجام در وب سایت خود از تاریخ انتشار این بازی پرده برداشت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *