دارندگان سایت

 رایا صرفا یک طرح کارآفرینی مشارکتی است
با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و کاربران اینترنتی
که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه است

 اهداف سایت
سایت رایا فایل، با مجموعه ای از کارشناسان باسابقه در زمینه مدیریت دانش، بستر امن و مناسبی را برای فعالان اینترنت فراهم کرده تا با محصولات متنوع و مطابق با قوانین کپی رایت، به فعالیت و کسب درآمد بپردازند.
رایا فایل ، سایتی است با هدف مدیریت دانش و بدین منظور امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.
رایا فایل، این امکان را به طور رایگان در اختیار شما می دهد که فایل هایتان را جهت نشر دانش و استفاده دیگران به اشتراک گذاشته و از این رهگذر، امکان درآمدزایی برای خود ایجاد کنید.
 در این سایت، هر شخص می تواند به 3 روش کسب درآمد نماید:
- آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین
- بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود
- زیرمجموعه گیری
 راهنمای عضویت در سایت
فرآیند ثبت نام در رایا فایل ، بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی آیکون عضویت در زیر، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود و سپس تأیید نمودن لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می شوید و کنترل پنل کاربری شما، بلافاصله ایجاد خواهد شد.
ثبت نام در سایت به همگی فروشندگان و بازاریابان توصیه می شود. برای هر عضو در سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل کاربری، پیش بینی شده است.

 

                                          برای عضویت کلیک بفرمائید
 
بازاریابی و کسب درآمد
در رایا فایل، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت)، به حساب شما منظور خواهد گردید.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت، که لینک های مربوط به آن ها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز، به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

 

 تمامی محصولات ارائه شده در رایا فایل ، قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده شده و خریدار می تواند به راحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. هم چنین لینک دانلود به ایمیل خریدار نیز ارسال می گردد.
در صورتی که شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از رایا فایل ، خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها متغیر و بین %15 الی %60  قیمت فایل ها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است.
تمامی محصولاتی که توسط مدیر سایت بر روی سایت قرار داده می شود، دارای پورسانت ثابت %50 می باشد که در هیچ یک از سایت های دیگر اینترنتی، چنین پورسانتی پرداخت نمی گردد.
به عنوان مثال اگر قیمت فایلی 10,000 تومان و پورسانت بازاریابی آن 50% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 5000 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.
فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:
به طور مثال، اگر پورسانت فایل، 50% تعیین شده باشد:
 قیمت فایل:   10000 تومان
سهم فروشنده (30%):  3000 تومان
سهم سایت (25% ثابت):  2500 تومان
سهم شما:  4500 تومان
نکته: سایت به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتی که آن شخص عضو سایت شود، زیر مجموعه شما محسوب گردیده و تمامی فعالیت های آن شخص اعم از فروش فایل و یا بازاریابی، سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.
 شما می توانید به راحتی وبلاگ خود را راه اندازی نموده و اگر وبلاگی دارید، کدهای بازاریابی محصولات رایا فایل  را، در وبلاگ خود قرار دهید.
آموزش روش های بازاریابی و کسب درآمد در رایا فایل
شما در رایا فایل ، به چند طریق می توانید به راحتی و صرفاً با قرار دادن کدهای اختصاصی خودتان در سایت ها و وبلاگ هایتان، درآمدی دائمی کسب کنید. سیستم پیشرفته رایا فایل ، به صورت کاملاً خودکار، به محاسبه درصد پورسانت شما پرداخته و درآمد حاصله را آنی، در حساب شما ثبت می نماید. در رایا فایل ، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما، وارد سایت شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل، بازاریابی و یا عضویت)، به حساب شما منظور می گردد.
با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های مربوط به آن ها، در منوی کسب درآمد نشان داده شده است، با صرف مدت زمان کمی در طول شبانه روز، به درآمد بالایی دست خواهید یافت.
روش های کسب درآمد در رایا فایل ، بسیار ساده و متنوع است.
برخی از این روش ها، عبارت اند از:
1-قرار دادن بنرهای تبلیغاتی سایت با کد اختصاصی مرجع خودتان در سایر سایت ها و وبلاگ ها
با قرار دادن این بنرها در سایت ها و وبلاگ ها، هر فردی که از طریق کلیک کردن بر روی آن ها وارد رایا فایل  شود، کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل و یا عضویت)، به حساب شما منظور می گردد.
برای این منظور، کافی است از بخش کدهای بازاریابی، وارد منوی کدهای زیمجموعه گیری شوید و کد بنر مورد علاقه خود را کپی نموده و در سایت یا وبلاگ خود، در بخش قرار دادن کدهای اختصاصی، قرار دهید.

 


2-قرار دادن لینک محصولات یا بنرهای بازاریابی در سایت یا وبلاگ خود

برای این منظور، کافی است از بخش کسب درآمد یا بازاریابی (سمت راست پنل کاربری) وارد منوی لیست کدهای فایل ها شوید:
      

 سپس بر روی گزینه دریافت کد، کلیک نموده تا صفحه دریافت کد فایل باز گردد:
            

  در این مرحله، لازم است تا کد پست ثابت html اختصاصی مربوط به فایل مدنظرتان را که ایجاد نموده اید، کپی نمایید.

 

در سایت یا وبلاگتان، در صفحه افزودن یا پست مطلب جدید، عموماً کلیدی تحت عنوان html وجود دارد. روی آن کلید، کلیک کرده و در صفحه باز شده، کدی را که در مرحله قبل کپی کرده اید را قرار دهید.

 بلافاصله پیش نمایش محصول ظاهر می گردد. هم چنین در سیستم پارسی بلاگ، لازم است تا عنوان محصول موردنظر را نیز در عنوان یادداشت، وارد نمایید.
در این مرحله، کافی است که بر روی گزینه ارسال کلیک نموده تا محصول موردنظر، در صفحه سایت یا وبلاگ شما ظاهر گردد.

 

 لازم به ذکر است که در این مرحله، علاوه بر قرار دادن کد فایل ها، می توانید کد بنرهای تبلیغاتی مدنظر خود را که در بند1 به آن اشاره شد، را نیز قرار دهید.

 هم چنین می توانید از لینک بازاریابی و کد html لینک بازاریابی مختص به خود، جهت بازاریابی استفاده نمایید.
لینک بازاریابی نمایش داده شده، شامل آدرس سایت با کد بازاریابی هر کاربر می باشد که می توانید از آن لینک، در بخش لینک های روزانه سایت یا وبلاگ خود استفاده نمایید.

کد html لینک بازاریابی را نیز می توانید به صفحه کد سایت یا وبلاگ خود اضافه نمایید.

 

 3-قرار دادن لینک فایل های رایا فایل در سایت ها و وبلاگ های خودتان
بدین منظور، شما می بایست ابتدا از پنل کاربری خود، روی لینک کدهای بازاریابی (یا منوی کسب درآمد با بازاریابی) کلیک کنید.
               

 سپس منوی پست ثابت، را انتخاب نمایید:

 

پس از انتخاب منوی پست ثابت، موارد مدنظر خود را از گزینه های نمایش و تعداد فایل، انتخاب نموده و روی گزینه ساخت کد، کلیک نموده و کد موردنظر را کپی نمایید

 

در این مرحله، لازم است کدی را که در مرحله قبل ایجاد نموده اید را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید

4-بازاریابی فایل ها از طریق آیکون های اشتراک گذاری هر فایل

   

  بدین منظور، کافی است پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری خود و ورود به سایت، لینک هر یک از فایل های سایت را باز نموده، در صفحه هر فایل، بر روی آیکون های اشتراک گذاری کلیک نموده تا به صورت اتوماتیک، لینک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ایجاد گردید


سپس کافی است در صفحه جدید ایجاد شده، بر روی دکمه اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی، کلیک نموده تا فایل مورد نظر، در صفحه اختصاصی شما در هر شبکه اجتماعی، به اشتراک گذارده شود